Anti-Hair Loss Lotion 100 ml

Unikátny a účinný roztok proti vypadávaniu vlasov bez efektu mastných vlasov.
na sklade viac ako 10
36,00 €

TOSKANI Anti-hair loss lotion bol navrhnutý ako prípravok na domáce použitie. Je ideálnym doplnkom na ošetrenie vypadávajúcich vlasov, ktoré sa vykonáva v profesionálnych centrách.
Je vhodný pre všetky typy alopécie, u mužov aj žien a pre každodennú starostlivosť o jemné a krehké vlasy. Posilňuje a revitalizuje vlasový folikul, čím podporuje rastovú fázu, zvyšuje hustotu a zlepšuje štruktúru vlasov.
Zastavuje vypadávanie vlasov a stimuluje ich rast. Posilňuje vlasový korienok a jeho ukotvenie. Zvyšuje hrúbku a hustotu vlasov. Chráni, hydratuje a znižuje lámavosť vlasov.

• vypadávanie vlasov u mužov
• vypadávanie vlasov u žien
• vypadávanie vlasov po tehotenstve a počas neho
• alopecia areata ( ložisková alopécia)
• vypadávanie vlasov spôsobené stresom

Obsah: Sprej 100 ml

Aplikácia:
Naneste na pokožku hlavy a vykonajte masáž. Nechajte ju prirodzene zaschnúť. Môže sa aplikovať každý deň ako intenzívna starostlivosť, striedavo alebo preventívne. Môže sa aplikovať ako doplnok k ošetreniu v salóne alebo nie.
Zabráňte kontaktu s očami, ústami a sliznicami.
• Aplikujte dvakrát denne
• Minimálne 3-mesačné obdobie liečby

Zloženie

Aminexil
Aminexil je chemická zlúčenina podobná Minoxidilu, ktorá účinkuje predĺžením anagénnej alebo folikulárnej rastovej fázy. Zvyšuje prietok krvi a tým aj prísun kyslíka a živín do vlasového folikulu. Týmto spôsobom folikuly v telogénovej alebo pokojovej fáze vypadnú a ponechajú priestor na zahájenie anagénnej fázy.
Pôsobí tiež omladením a posilnením vlasových folikulov, čo umožňuje rast hrubších a zdravších vlasov. Predlžuje životný cyklus vlasov.

Sabal Serulata
Sabal Serulata inhibuje produkciu enzýmu 5-alfa-reduktázy, ktorá je zodpovedná za premenu testosterónu na dihydrotestosterón (DHT), čo okrem iného spôsobuje oslabenie cibuľky vlasov a tým ich vypadávanie.

Nikotínamid
Nikotínamid poskytuje živiny pre rast vlasov a je seboregulátorom.

Pyridoxín
Pyridoxín. Nedostatok tohto vitamínu spôsobuje vypadávanie vlasov. Zabraňuje vypadávaniu vlasov a podporuje ich rast. Okrem toho pomáha zbaviť sa lupín alebo seboroickej dermatitídy.

Tokoferol
Tokoferol je vitamín, ktorý pôsobí ako antioxidant v bunkových membránach.

Zinok
Zinok je nevyhnutným kofaktorom mnohých metabolických reakcií tela vrátane pokožky a vlasov. Medzi ne patrí výroba energie a tvorba bielkovín. Obnovuje zdravie vlasov a podporuje ich rast.

Biotín
Biotín (vitamín H alebo B7) je nevyhnutný vitamín v tele, pretože ovplyvňuje metabolizmus tukov, sacharidov a aminokyselín a okrem iných vlastností udržuje telesnú teplotu a generuje energiu pre správne fungovanie metabolizmu a bunkovej výživy.