Energizing Cleanser 200 ml

Čistiaci, aktivačný a revitalizačný gél
na sklade viac ako 10
34,32 €


Obsah:
fľaša s dávkovačom 200 ml

Funkciou Energizing cleanser je odstránenie nečistôt, prachu a make-upu spolu s prebytočnou mastnotou a odumretými bunkami pokožky, ktoré sa časom nahromadili. Na rozdiel od tuhého mydla, zachováva Energizer cleanser časť povrchových vrstiev obsahujúcich tukové zložky. To zabraňuje vysušeniu a následnému podráždeniu pokožky.
Energizer cleanser je ideálny na použitie pred akýmkoľvek kozmetickým ošetrením produktmi z radu TOSKANI Cosmetics. Zvyšuje citlivosť na ošetrujúce krémy, ktoré sa aplikujú po vyčistení. Tento čistiaci gél bol navrhnutý nie len pre svoje čistiace vlastnosti, ale aj pre svoje stimulačné a aktivačné účinky na pokožku.

• čistí a tonizuje pokožku
• zlepšuje vzhľad pokožky
• optimalizuje jej priepustnosť
• podporuje vstrebávanie a odpoveď pokožky na následné kozmetické ošetrenie

Aplikácia
▪ Aplikujte každé ráno a večer priamo na mokrú pokožku
▪ Produkt emulgujte na tvár a krk a aplikujte miernou kruhovou masážou po dobu 1 minúty
▪ Produkt odstráňte vlhkým uterákom alebo špongiou
▪ Naneste Bamboo Hydratonic
▪ Naneste primerané mezosérum a krém od spoločnosti TOSKANI Cosmetics

Aktívne zložky

Kurkuma (protizápalová a antioxidačná)
Má veľkú antioxidačnú kapacitu so silnými protizápalovými, antiseptickými a dekongestujúcimi účinkami. Inhibuje kožnú elastázu, regeneruje a podporuje rast kožných buniek. Eliminuje kožné toxíny, zanecháva pokožku žiarivú a zlepšuje jej tón.

Škorica (stimulačná a antibakteriálna)
Vďaka svojej vysokej koncentrácii flavonoidových zlúčenín má vynikajúce antioxidačné, protizápalové, tonizačné a relaxačné schopnosti na pokožke. Revitalizuje a prináša svietivosť.

Zázvor (stimulujúci a tonizujúci)
Zázvor obsahuje asi 40 antioxidačných zlúčenín, ktoré chránia pred starnutím. Zlepšuje vzhľad pokožky tým, že odstraňuje toxíny a stimuluje cirkuláciu, čo vedie k dodaniu viac výživných látok do pokožky. Antioxidanty zabraňujú poškodeniu pôsobením voľných radikálov, čím chránia mladistvý vzhľad pokožky. Zlepšuje pružnosť, robí vašu pokožku pevnejšou a mladistvou. Týmto spôsobom spomaľuje príznaky starnutia.
Zázvor ako silný antiseptický a čistiaci prostriedok pomáha udržiavať pokožku čistú, hladkú a bez škvŕn. Okrem toho tiež povzbudzuje a stimuluje pokožku. Je to tiež najlepšia prírodná zbraň na boj proti akné, pretože minimalizuje mieru tvorby a erupcie akné usmrcovaním baktérií spôsobujúcich akné.